Kilka słów o firmie

U nas możecie Państwo kupić okazyjnie doskonałe artykuły dziecięce, a także pozbyć się nagromadzonych rzeczy sprzedając je namlub oddając je w komis. Skupujemy, sprzedajemy oraz przyjmujemy w komis wiele artykułów dziecięcych między innymi: wózki, łóżeczka, kojce, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia, firmowe ubranka, obuwie, zabawki oraz szeroką gamę produktów dla Waszych dzieciaczków.Firma FHU BERBEĆ powstała z myślą o przyszłych rodzicach i ich maleństwach. Wiemy, że pojawienie się na świecie Twojej pociechy to wielka radość, ale i spore wydatki. Zatem postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyć alternatywę dla sklepów z nowymi artykułami dziecięcymi. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co Tobie i Twojemu dziecku jest potrzebne, po rozsądnych cenach i w dobrej jakości. Powstaliśmy również dla Klientów posiadających i niepotrzebujących już tych artykułów. My chętnie je od Ciebie odkupimy lub przyjmiemy w komis. Skoncentrowaliśmy się na spełnianiu oczekiwań rodziców poszukujących dla swoich dzieci sprawdzonych produktów wysokiej jakości. Jako zasadę przyjęliśmy dążenie do zachowania najlepszej relacji ceny do jakości proponowanego asortymentu.

Obecnie rozpoczynamy działalność w formie SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ. Jednak w planach rozwojowych jest stworzenie mini sieci pod nazwą BERBEĆ KOMIS. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie nasze punkty stacjonarne pojawią się na terenie Bielska – Białej, Czechowic - Dziedzic, Pszczyny, Cieszyna i Żywca. Licząc na to, że logo i nazwa BERBEĆ KOMIS stanie się rozpoznawalna w miastach w których się pojawi. A szerokie grono zadowolonych Klientów będzie z dnia na dzień się powiększało. Biorąc pod uwagę oczekiwania i wymagania klientów postaramy się zaprezentować szeroki wachlarz możliwości – korzystanie z licznych atrakcyjnych promocji, upustów i rabatów. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości. Nie boimy się wyzwań. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających Klientów.

Nasze dążenie to:

Klient który raz zrobi u nas zakupy, wróci i poleci nasz sklep znajomym. A zdobyta renoma i zaufanie, będą stanowiły główny powód sukcesu naszej firmy